REFERENCE

Můj multismyslový přístup vás skutečně překvapí.

Přesvědčte se sami na úvodní konzultaci zdarma.

Strategie reklamní kampaně MindArtConcept.cz.

Měla jsem chybu v nastavení Google Analytics na mém webu, takže z toho nešla vyčíst data, která jsem potřebovala. Markéta dokázala velmi rychle odhalit problém a navést mě na postup, jak ho opravit. Komunikace i všechno ostatní fungovalo k mé spokojenosti. Doporučuji

Madla Čevelová

marketingová čarodějnice

Ráda spolupracuji s profesionály a lidmi, kteří svojí práci opravdu rozumí. Možná to nehlásají do světa při každé možné příležitosti, ale jejich práce a hlavně výsledky mluví za ně samotné.

Právě tak bych popsala spolupráci s Markétou. Přesně mířené rady, které přinesly za velmi krátkou dobu zcela prokazatelné výsledky. Moje webové stránky se dostaly ze stavu, kdy se vůbec nezobrazovaly v internetových vyhledávačích, na první příčky a to během několika málo týdnů.

Pro mě jasný důkaz, že Markéta svojí práci rozumí a já už pro radu a další konzultaci nepůjdu za nikým jiným.

Jana Koblížková

Majitelka, Top Family Care

U Markéty jsem si objednala konzultaci Google Analytics a jsem moc spokojená! Online mi pomohla vše založit, nasadit na web a nastavit, aby se mi do statistit nezapočítávaly mé vlastní návštěvy. Poté mi podrobně vysvětlila, co kde najdu, co znamenají které ukazatele a na co si dát pozor. Také musím zdůraznit její profesionalitu, vyšla mi maximálně vstříc s ohledem na mé plány, které nasazení nástroje co nejdříve vyžadovaly. Doporučuji ji všemi deseti 🙂

Lenka Rosochová

hypoteční specialista

Dobrý den, Markéto,

velice děkuji za to, že jste mě provedla základy SEO mého webu.

Díky vám jsem konečně pochopila, jak to vše funguje, a že to, abych byla dohledatelná není jenom o krásně navrženém webu nebo pravidelně placené reklamě.

Dala jste mi perfektní návod co vylepšit, prošla jste se mnou vše krok po kroku, trpělivě jste mi vysvětlila, jak lépe pojmout blogové články a pomohla jste mi pochopit, jak skutečně myslí zákazníci, když se dostanou na můj web. A za to jsem vám moc vděčná!

Pevně věřím, že naše spolupráce nekončí, protože už teď vidím rozdíly, které nastavení SEO mému webu přineslo.

Alžbeta Podstavská

Betaprojekt.cz

Spolupráce s Markétou byla pro mne nejen velmi přínosná, ale taktéž velmi příjemná. Jde vidět, že se v oboru pohybuje, dovede zařídit, nakopnout, poradit a dodat vše v profesionální kvalitě se znalostí klienta a citem pro uzpůsobení finálního produktu dle jeho naturelu, zaměření jeho businessu i osobnosti. Pro mne velmi cenná vlastnost u člověka, který poskytuje služby a i jedinečný přístup.

Doporučuji komukoliv, kdo hledá profesionální servis s lidskou tváří. A na to, že jsme se s Markétou nikdy osobně nesetkaly, veškerá komunikace probíhala online a nebo po telefonu, tak jsem velmi ráda, že jsme byly schopny uvést a zprovoznit stránky do současného stavu, se kterým jsem velmi spokojena.

Markétě se podařilo dotáhnout mou vizi do reality.

Mnohokrát děkuji.

Bára Bělová

BBCoaching

Markétka mě během pár minut otevřela oči a svým odborným pohledem nasměrovala na úplně jinou cestu. Původně jsem poptávala její služby v oblasti SEO optimalizace, nicméně mi bez zbytečných omáček kolem vysvětlila, že základem je kvalitní web a tam bych měla začít.
Velmi oceňuji a vážím si jejího přístupu neprodat za každou cenu. Narovinu mi řekla, že mi optimalizaci neudělá, protože by nefungovala a zbytečně bych vyhodila peníze.
Prvotní konzultaci doporučuji opravdu každému, Markétka je férová a pohodová ženská, která Vám chce opravdu pomoct, ne jen prodat produkt. Sice zatím nespolupracujeme, ale určitě se na ni v budoucnu obrátím.

Michaela Tutko

Personalstyling